2'NCİ BAHATTİN KÖKSAL TURNUVASI

2'NCİ BAHATTİN KÖKSAL TURNUVASI
turgutlu_bahattin_koksal_turnuvasi_basliyor

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz yıl 10 takımın katılımı ile düzenlenen Bahattin Köksal futbol turnuvasının 2.si 13 Temmuz 2014 günü başlayacak.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Bahattin Köksal Turnuvası’nın ikincisi 13 Temmuz-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yapılacak.

Turnuvada Selvilitepespor, Salihlispor, Çepniderespor, Saruhanlıspor, İstasyon Gençlikspor, Çatalköprüspor, Murat Germen Spor, Gölmarmaraspor ile Turgutluspor U13 Takımları şampiyonluk için sahaya çıkacak.

Turnuva ile ilgili olarak tertip komisyonu cuma günü saat 18.00 de Ortapark’ta basın toplantısı düzenledi. Yapılan açıklamada “Bahattin Köksal U13 2014 Yaz Futbol Turnuvası 13 Temmuz - 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yapılacak olan turnuvada 9 takımın yer alacak. Turnuvada karşılaşmaları resmi hakemler yönetecek Turnuvada Selvilitepespor, Salihlispor, Çepniderespor, Saruhanlıspor, İstasyon Gençlikspor, Çatalköprüspor, Murat Germen Spor, Gölmarmaraspor ile Turgutluspor U13 takımları mücadele edecek” denildi.

Ayrıca tertip komitesi maddi ve manevi katkılarından dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ederken, turnuvanın başlangıç vuruşunuda belediye başkanın gerçekleştiriceğini bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2014, 09:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4