5. Görkem Çakır Anı Turnuvası Yapılacak

5. Görkem Çakır Anı Turnuvası Yapılacak

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Görkem Çakır anısına 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikler çerçevesinde satranç turnuvası düzenlenecek.
11 Nisan 2017 tarihinde Turgutlu’da bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybeden Deha Satranç Eğitim Spor Kulübü sporcusu Görkem Çakır, 5.cisi yapılacak satranç turnuvası ile anılacak.
Turgutlu Kaymakamlığı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve şehit Tolga Artug gençlik merkezi himayesinde, Deha Satranç Eğitim Spor kulübü koordinasyonunda , Turgutlu Özdilek AVM sponsorluğunda online olarak yapılacak olan turnuva, lichess.org sitesi üzerinde iki ayakta gerçekleştirilecek.19 Mayıs günü yapılacak olan turnuvanın ilk ayağında Deha Satranç Kulübü sporcuları kendi aralarında mücadele edecek. Dereceye giren ilk on sporcuya , madalyalar ,kitaplar ve turnuva anı tişörtü hediye olarak verilecek.
Turnuvanın ikinci ayağı ise 22 Mayısta Türkiye genelinde yapılacak ve yine dereceye giren sporculara kupa ve çeşitli hediyeler verilecek.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4