Adnan, Vurdu Gol oldu

Adnan, Vurdu Gol oldu
ad5

[gallery link="file" columns="5" ids="16056,16057,16058,16059"]

Turgutluspor’un yeni başkanı Adnan Demirel Oldu. Turgutluspor Başkanı Burçin Ayarcı seçimi kaybetti.

 

2. Lig’de mücadele eden Turgutluspor’un olağan kongresi Irlamaz sosyal tesislerinde yapıldı.

Adnan Demirel, Burçin Ayarcı, Sedat Kutlu ve Hayrettin İnan isimlerinin yarıştığı seçimi Turgutluspor’da da bir dönem forvet olarak oynayan eski futbolcu Adnan Demirel, rakiplerine fark atarak kazandı.

Irlamaz sosyal tesislerinde Turgutluspor kongresi gerekli çoğunluğun sağlanması ile başladı. Turgutluspor kongresin de divan başkanlığını TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, yaptı.

Gerekli çoğunluğun sağlandığı kongre oy kullanımına gidildi yaklaşık 4 saat süren oy kullanımından sonra oy sayımına geçildi.

Oy kullanımının tamamlanmasının ardından oy sayımına geçildi. Sandıktan 247 oy çıkarken bu oylardan dört tanesi geçersiz sayıldı.

Sandıktan çıkan oylardan üç tanesini Hayrettin İnan, 41 tanesini Sedat Kutlu, 78 tanesini Burçin Ayarcı alırken Adnan Demirel ise 121 oy alarak seçimi kazandı.

121 oy alarak Turgutluspor’un yeni başkanı olmaya hak kazandı.

Seçimi kazanan ve Turgutluspor başkanı olan Adnan Demirel’in listesi şu isimlerden oluşuyor; “Mehmet Solmaz, Cemal Gürefe, Murat Çevikkan, Gökhan Özkızılcık, Ömer Çetin, Faik Bağçeçikli, Halil Fatih Çetinkaya, Muhammed Ali Eruysal, Mehmet Ali Önaç, Musa Aydın, Orçun Semizler.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 01:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4