Ahmetlili Çocuklar Bu Kursu Çok Sevdi

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan ve çocukların çok sevdiği kurslardan biri olan ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında düzenlenen Yüzme Kursu’nun açılışını gerçekleştirdi.

Ahmetlili Çocuklar Bu Kursu Çok Sevdi

eÅŸya depolama, "sans-serif"">          Eğitmenlere ve çocuklara yüzme kursunun hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Alhan “İlçemize kurduğumuz portatif yüzme havuzu sayesinde Ahmetli’mizde yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak. İnşallah Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuz tamamlandığında çocuklarımız ve gençlerimiz yüzmeyi orada daha da ilerleteceklerdir” dedi.

          Ahmetli’de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında düzenlenen yüzme kursunun açılışı gerçekleşti. Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan geçen yıl kurdukları portatif yüzme havuzu sayesinde çocukların ve gençlerin yüzme öğrenmeye başladıklarını belirterek “İnşallah Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuz tamamlandığında çocuklarımız ve gençlerimiz yüzmeyi orada daha da ilerleteceklerdir. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz koordinesinde açılan yüzme kursumuz bugün itibari ile başladı. Bugünde çocuklarımız ile birlikte kursumuzun açılışını gerçekleştirdik. Çocuklarımıza, gençlerimize ve eğitmenlerimize hayırlı olsun. Kazasız belasız bir yaz sezonu geçirsinler” dedi. Başkan Alhan yüzme kursunda 7-17 yaş arası çocuk ve gençlerin ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4