Altın Kızlardan Başkan Akın’a 2. Lig Sözü

​​​​​​​Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 2. Lig yolunda son viraja giren Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nın antrenmanını izledi.

Altın Kızlardan Başkan Akın’a 2. Lig Sözü
banner43

            Altın kızlara 2. lig yolunda başarılar dileyen Başkan Akın, “Ben kızlarımızın Türkiye Şampiyonası final maçlarından şampiyonluk döneceğine ve 2. lige yükseleceklerine can-ı gönülden inanıyor ve kızlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye’de gol yemeyen tek takım olma unvanına sahip Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı 2. lige yükselme final maçları öncesinde antrenmanlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser ve meclis üyesi Barış Erbaş ile birlikte altın kızların antrenmanını izleyerek onlara moral başarılar diledi. Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nın 2. lige yükseleceğine olan inancının tam olduğunu belirten Başkan Akın, “Kızlarımız şuanda Türkiye’de gol yemeyen tek takım. Bu çok büyük bir başarı ve bu başarının tesadüf olmadığı görülüyor. Artık 2. lig yolunda son dönemece girdiler. Türkiye’de 2. Lig final maçlarını oynayacak dört takımdan biriyiz. Ben kızlarımızın 2. lige yükseleceklerine can-ı gönülden inanıyor, hem kızlarımıza hem antrenörlerimize Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diliyorum” dedi. Kadın Futbol Takımı antrenörü Kadir Akagündüz ve futbolcularda Başkan Akın’a söz vererek 2. lige yükseleceklerini ve Turgutlu’ya şampiyonluk yaşatacaklarını belirttiler.

              

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4