Başkan Akın Turgutluspor Tesisleri’nin Kapılarını Urganlıspor’a Açtı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Pazar günü Manisa’da Sanayispor ile BAL Ligi play out baraj maçına çıkacak olan Urganlıspor’a jest yaptı.

Başkan Akın Turgutluspor Tesisleri’nin Kapılarını Urganlıspor’a Açtı
banner43

              Urganlıspor’un oynayacağı bu kritik maç öncesi Turgutluspor Tesisleri’ni hafta sonuna kadar Urganlıspor’un kullanması için tahsis etti. Zorlu karşılaşmada Urganlıspor’a başarılar dileyen Başkan Akın, “Uragnlıspor’umuz için elimizden geleni yapıyoruz. Pazar günü Manisa’da oynayacağı Sanayispor maçı öncesinde Urganlıspor’u Turgutluspor tesislerimizde kampa aldık. İnşallah takımımız BAL liginde kalarak mücadelesine devam edecek ”dedi.

Pazar günü Manisa’da Sanayispor ile BAL Ligi play out baraj maçında kümede kalma mücadelesi verecek olan Urganlıspor’a Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın jest yaptı. Turgutluspor tesislerinin kapılarını Urganlıspor’a açan Başkan Akın, takımı Pazar gününe kadar Turgutluspor tesislerinde kampa aldı. Urganlıspor’un kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Akın, “Ben de bir Urganlılı olarak takımımız için bu zamana kadar elimden geleni yaptım bundan sonrada yapmaya devam edeceğim. Urganlıspor Pazar günü Manisa’da çok önemli bir maça çıkıyor. Sanayispor ile BAL ligi play out baraj maçında kümede kalma mücadelesi verecek. Bizlerde takımımızı kampa alarak Turgutluspor tesislerinin kapılarını Urganlıspor’a açtık. İnşallah takımımız BAL liginde mücadelesine devam edecek“ dedi.

Başkan Akın’a Jest Teşekkürü

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a Urganlıspor verdiği destekten dolayı teşekkür ettiklerini belirten Urganlıspor Mahalle Muhtarı ve Urganlıspor Kulüp Başkanı Tarık Kayabaş ile yönetici Rasim Değer, “Başkanımızın bu jesti bizleri çok mutlu etti. Takımımız şuanda Turgutluspor tesislerinde kampa girerek maç hazırlıklarına başladı. Pazar günü Manisa’da 19 Mayıs Stadyumu’nda oynayacağımız ve otobüs kaldıracağımız karşılaşmamıza tüm Turgutlu halkını bekliyoruz” dediler.

         

              

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4