Belediye Başkanı Çetin Akın "Hedefimizden Uzaklaşmış Değiliz"

Turgutluspor’un evinde oynadığı Etimesgut Belediyespor maçı sonrası Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile kulüp başkanı Taner Kestaneci birlikte basın açıklaması yaptı.

Belediye Başkanı Çetin Akın "Hedefimizden Uzaklaşmış Değiliz"

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Çetin Akın, iyi mücadele ettiklerini ancak son haftalarda istemedikleri sonuçlarını aldıklarını dile getirdi.

Çetin Akın:”Geçen sene bu takımı nasıl bir üst lige çıkardıysak, bu senede hedefi olan bir takımla iddialıyız. Biz Turgutluspor’u çok seviyoruz ve Turgutluspor için yapamayacağımız bir şey yok. Bugüne kadar Turgutluspor üzerinden bazı sorunlar yaşandı. Ben Turgutluspor’un artık polemikler arasında yer almasını istemiyorum. Bunlarla ilgili sorunları çözdük, yönetimimiz, başkanım ve taraftarımız ile birlikteyiz artık. Bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Turgutluspor’un dedikodularla, sosyal medya hesaplarıyla yıpratılmasına müsaade etmeyeceğim. Basınıyla, taraftarıyla, başkanıyla, futbolcusuyla, teknik heyetiyle, tüm Turgutlu halkı ile kenetleneceğiz. Aldığımız yenilgi bir yol kazası, yeni bir hocamız var ve hedefimizden uzaklaşmış değiliz. Çıktığımız yolda artık kimse kentin takımına zarar vermesin, taraftarımızla bir barış yaşadık ve bu barış ortamının devam etmesini istiyoruz. Yeni beyaz bir sayfa açıyoruz, bu sayfada herkes yerini alsın”dedi.

Kulüp Başkanı Taner Kestaneci ise:”Hedefleri büyük olan bir camiayız ve hırslı bir yapımız var. Biz bu takıma başarılar yaşatmak için bir araya geldik. Potansiyelimiz yüksek, iyi yerlere geleceğiz ama birliğe, beraberliğe ihtiyacımız var. Kenetlenirsek aşamayacağımız engel yok. Son iki hafta hakemler konusunda sıkıntılar yaşadık, geçen maç kadın hakem üçlüsünün yönettiği maçta sorunlar yaşandı. Bu hafta alakası olmayan bir pozisyonda penaltı verildi”dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4