BOZKAN MANİSA'DA

BOZKAN MANİSA'DA
suleymen_bozkan_manisa_03

Turgutlulu voleybol antrenörü Süleyman Bozkan, geçtiğimiz yılda çalıştırdığı Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı ile sözleşme yeniledi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol A Takımı ve altyapı antrenörleriyle sözleşme yenilendi. Uncubozköy Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Basın Sözcüsü Tolga Tunç Çalışkan da katıldı. Törende A Takım Antrenörü Süleyman Bozkan, Yardımcı Antrenör Erkal Can ile altyapı antrenörleri Seda Çarikçi, Selin Etker ve Caner Doğançay ile yeni sözleşme imzalandı. İmza töreninin ardından bir açıklama yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basın Sözücüsü Tolga Tunç Çalışkan, geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırdıkları 2. Lig biletini, bu yıl almak istediklerini söyledi. Çalışkan, tüm branşlarda tek hedeflerinin başarı olduğunu vurguladı.

Yeni sezonda aralarına katılan yeni sporcularla birlikte hedeflerinin 2. Lig’e yükselmek olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Antrenörü Süleyman Bozkan da, “Manisa Büyükşehir Belediyespor, başarıyı hedefleyen bir kulüp. Biz de Voleybol takımı olarak bu başarıya elimizden gelen en iyi katkıyı sağlamak için mücadele ediyoruz. Yeni sezonda tek hedefimiz, 2. Lig’e yükselmek. Sporcularımız bu başarıya hazır ve bunun üstesinden gelebilecek kapasitede. Yeni sezonun ve imzalarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2014, 09:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4