Büyükşehirden Transfer Atağı

Büyükşehirden Transfer Atağı
manisa_buyuk_sehir_

Yeni sezon öncesinde teknik ekibin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor, Tosya Belediyespor’dan genç kaleci Bayram Evler ve Bozüyükspor’dan defans oyuncusu Emirhan Önder ile anlaştı. Hedefleri olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirten Evler, “Buraya kendime güvenerek geldim. Takıma katkı sağlayacağımı düşünüyorum. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi. Büyükşehir Belediyespor’da şampiyonluk yaşamak istediğini ifade eden Önder de, “İnşallah sezon sonu hedefimizi gerçekleştiririz” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Tosya Belediyespor’un tecrübeli kalecisi Bayram Evler ve Bozüyükspor’dan defans oyuncusu Emirhan Önder ile sözleşme imzaladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Yönetim Kurulu Üyeleri Fikri Yenigelen, Ümit Atlı ile Mehmet Aydın katıldı. İmza töreni öncesinde konuşan Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yenigelen, teknik ekibin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Kadromuzu şekillendirmeye başladık. Bu kapsamda takıma maksimum seviyede fayda sağlayacak oyuncularla sözleşme imzalıyoruz. Bu anlamda, Bayram ve Emirhan kardeşlerimize bizi seçtiği için teşekkür ediyorum. Kendilerine güveniyoruz. Takıma önemli katkılar sağlayacaklardır” dedi.

Büyükşehir Kalesi Bayram’a Emanet

Manisa Büyükşehir Belediyespor gibi hedefleri olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirten Bayram Evler ise şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. Kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini ifade eden tecrübeli eldiven, “Öncelikle hocamıza ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Kendime güvenerek buraya geldim. Takıma önemli katkılar sağlayıp, sezon sonunda şampiyonluk yaşamak istiyorum” şeklinde konuştu.

Savunma Emin Elllerde

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için, mücadele edeceğini ifade eden Emirhan Önder ise, “Güzel bir sezon geçirerek, takım arkadaşlarımızla beraber, Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Büyükşehir Belediyespor’da, şampiyonluk yaşamak için geldim. Hayırlı olsun” dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2014, 09:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4