Büyükşehir’in Altın Kızı Tunus Yolcusu

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, 19-22 Eylül tarihlerinde Tunus’ta yapılacak olan 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Cimnastik Gençler Şampiyonası’nda yarışacak.

Büyükşehir’in Altın Kızı Tunus Yolcusu
banner43

Manisa’da hazırlıklarını tamamlayan ve yarın Tunus’a hareket edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un alt kızı Ayşe Begüm Onbaşı, 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Cimnastik Gençler Şampiyonası’nda ülkemizi, milli takımımızı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek istiyor. 

Yurt içinde ve yurt dışında katıldığı yarışmalarda gururumuz olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, 19-22 Eylül tarihleri arasında Tunus’ta yapılacak olan 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Cimnastik Gençler Şampiyonası’nda yarışacak. Muradiye Spor Kompleksi’nde bugün gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan Ayşe Begüm Onbaşı, ülkemizi, Manisa’mızı ve kulübümüzü yine başarıyla temsil etmek için tek bayanlar aerobik cimnastik dalında yarışacak.

Onbaşı, “ Hedefim Yine Altın Madalya Kazanmak”

Tunus’ta 10-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Cimnastik Gençler Şampiyonası öncesinde hazırlıklarını Muradiye Spor Kompleksi’nde yaptığı antrenmanla tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altı kızı Ayşe Begüm Onbaşı, hedefinin altın madalya kazanmak olduğunu söyleyerek, “ Tunus’ta gerçekleşecek olan şampiyonada aerobik cimnastik dalında tek bayanlarda yarışmalara katılacağım. Geçen sene tek bayan, çift, trioda Türkiye Milli takımı olarak yarışmış ve altın madalya kazanmıştım. Bu senede hedefim tek bayanlarda yarışıp altın madalya kazanmak. Umarım hedefime ulaşırım” diye konuştu.

Değirmenci,” Şampiyon Sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı, Ülkemizi, Milli Takımımızı ve Kulübümüzü En İyi Şekilde Temsil Edecektir”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik Takımı antrenörlerinden Emre Değirmenci ise yaptığı açıklamada, “ Ayşe Begüm Onbaşı, son olarak 13-15 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda 1. olmuştu. Şu anda hazırlıklarımızı tamamladık. Çalışma dönemimiz gayet iyi geçti. Ayşe Begüm Onbaşı, ülkemizi, milli takımımızı ve kulübümüzü yine en iyi şekilde temsil edecektir. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan’a ve yönetim kurulumuza bizlere sağladıkları imkanlar nedeniyle çok teşekkür ederiz. Ayrıca Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne, Atatürk Spor Kompleksi’nde bizlere çalışma imkanı sağladığı için de teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 19:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4