Dağcıların Gösterisi Beğeni Topladı

Turgutlu Belediyesi tarafından Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulun Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi (TURBELDAK), kurtuluşun 97. yılında özel bir gösteri sundu.

Dağcıların Gösterisi Beğeni Topladı
banner43

30 metre yükselikten atlayarak Türk Bayrağı açan genç dağcıların gösterisi beğeni toplarken, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın gerçekleştirdikleri özel gösteri için dağcıları tebrik etti.

Turgutlu’nun kurtuluşunun 97. yılı kutlamaları çervesinde Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademi (TURBELDAK) özel bir gösteri sundu. 30 metre yükselikteki Belediye hizmet binasının son katından atlayarak Türk Bayrağı açan genç dağcılar kendilerini izleyenlerden büyük alkış aldı. TURBELDAK’a bu özel gösterisinden dolayı teşekkür eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyete geçirdiğimiz Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademi’sinin genç dağcılarına ve yaz-kış yürüyüş liderimize Orhan Mert’e hazırlamış oldukları bu özel gösteri için teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Akın daha sonra genç dağcılara çeşitli hediyeler takdim ederek tebrik etti. Gösteriyi izleyenler arasında CHP Manisa milletvekili Bekir Başevirgen, CHP ilçe başkanı Orhan Eratıcı, Başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de vardı.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4