Geleneksel Bahattin Köksal Futbol Turnuvası Başlıyor

Turgutlu Belediyesi ile birlikte Selvilitepe Spor Kulübü ve Çatalköprüspor Kulübü geleneksel hale gelen Bahattin Köksal Futbol Turnuvasının 8.sini düzenlemeye hazırlanıyor.

Geleneksel Bahattin Köksal Futbol Turnuvası Başlıyor

1-7 Temmuz tarihleri arasından Atatepe tesislerinde düzenlenecek ve bin 200 sporcunun katılacağı Futbol Turnuvası’nda tüm sporculara başarılar dileyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Değerli büyüğümüz Turgutlu’muzun tanınmış spor adamlarından Bahattin Köksal hocamızın adına geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvasının bu yıl 8.sini düzenleyeceğiz. Katılacak olan tüm takımlara başarılar diliyorum “dedi.

Bu yıl 8.si düzenlenecek olanak Bahattin Köksal Futbol Turnuvası başlıyor. 1-7 Temmuz tarihleri arasında Atatepe tesislerinden düzenlenecek turnuvada hazırlıklar tamamlanırken, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’da turnuvaya katılacak olan takımlara başarılar diledi. Geleneksel hale getirilen Bahattin Köksal Futbol Turnuvasından ilk maçın 1 Temmuz saat 09.30’da oynanacağını belirten Belediye Başkanı Çetin Akın “Bu yıl 8.sini düzenleyecek olduğumuz Bahattin Köksal Futbol Turnuvası 1 Temmuz’da start alıyor. 60 farklı takımın bin 200 sporcuyla mücadele edeceği turnuvada U10, U11 ve U12 yaş gruplarındaki genç sporcular mücadele edecek. Bizler de Turgutlu Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda destekçisiyiz. Turnuvaya katılacak olan tüm takımlarımıza ve sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4