GÜREŞÇİLER BAŞKAN HIZLI'YI ZİYARET ETTİ

GÜREŞÇİLER BAŞKAN HIZLI'YI ZİYARET ETTİ
akhisar_gures_18

18-24 Haziran tarihleri arasında Polonya’da yapılan Gençler Avrupa Şampiyonası’nda Akhisar’a ve ülkemizi bronz madalya kazandıran Akhisar Belediyespor Güreş Takımı sporcuları Doğuz Ayazcı 50 kg da ve 74 kg da Furkan Bayrak ve antrenörleri İsmail Göze ile Yücel Ünsal, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Futbol ve basketbolun ardından güreş alanında da bir çok başarıya imza attıklarını dile getiren Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; Akhisar’ın bir spor şehri olduğunun kanıtını yaşadıklarını dile getirdi. Aynı zamanda Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olan Belediye Başkan Yardımcısı Latif Çakmak’ın da büyük katkıları ile güreşte büyük gelişim ve ilerleme kaydettiklerini belirten Başkan Salih Hızlı, spora olan yatırımlarını devam ettireceklerini kaydetti.

Akhisar Belediye Gençlik Spor Kulübü güreş antrenörleri İsmail Göze ve Yücel Ünsalbu büyük başarıda mimarın Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel ve Akhisar Belediye Başkan Yardımcılarının olduğunu kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2014, 10:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4