İMPARATOR 2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

İMPARATOR 2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI
turgutluspor_koray_cinel (1)

[gallery link="file" ids="16459,16460"]

Turgutluspor’un teknik direktörlüğüne takımın uzun süre kaptanlığını da yapmış olan tecrübeli isim İmparator lakaplı Teoman Koray Cinel getirildi.

Turgutluspor’un uzun süre kaptanlığını yapan ve efsane oyuncuları arasında yerini alan Teoman Koray Cinel, kırmızı siyahlı ekibin teknik direktörlüğüne getirildi. Turgutluspor tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Turgutluspor Başkanı Adnan Demirel, kulüp yönetimi ve teknik adam Teoman Koray Cinel katıldı.

Sözleşme Kulüp başkanı Adnan Demirel ve Koray Cinel arasında imzalandı.

İmza töreni sonrasında açıklama yapan kulüp başkanı Adnan Demirel “4-5 gündür teknik direktör arayışımız vardı, bazı görüşmeler yaptık. Bir anlaşamaya vardık ama bir pürüz çıktı. Zaten bizimde gönlümüzde olan Koray hocamızla anlaşmaktı. Koray hocamızla çok kısa bir görüşme yaptık. Bizim gönlümüzden geçenleri, onun gönlünden geçenleri biz dile getirdik. Bizim için kutsal olan bir görevi kabul etti. 2 yıllık bir sözleşme imzaladık. Bu gerçekten 2 yıllık olan bir sözleşme. Çünkü kulüplerde olan 2 yıllık sözleşme imzalanır ama bu uzun sürmez. Biz bir yola çıktık bu yolda Turgutlu’nun takımını yaratma anlamında bu işe en uygun olduğuna inandığımız Koray hocamızla anlaştık. Biz görevimiz zor ama onun görevi daha zor. Koray hocam ve ekibine şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Turgutluspor teknik adamlığına getirilen Koray Cinel “44 yaşındayım ve bu yaşımın büyük bir çoğunluğu Turgutlu’da ve Turgutluspor’da geçti. Bu kulübün benim için anlamı oldukça fazla. Elbette uzunca bir süre tek elden yürütülen kulüp olması hasedi ile bu sene bir takım boşluklara gebe oldu ve göreve genç arkadaşlarımız çıkıp göreve talip oldu. Bizde yakından izledik. Kendileri ile görüştük. Benim için önemli olan onların bu işe bakış açılarıydı, onların gözlerinde bu hırs ve hevesi görmek hoşuma gitti. Ben bu arkadaşlarda bunu gördüm. Hiç düşünmeden ekstra pozisyonlara girmeden görevi kabul ettim. Bundan da son derece memnunun Turgutlu’ya hizmet vermek için bir kez daha bu şansı yakalamış olduk. Turgutlu’ya gönül veren herkesin desteğini alarak iyi işler yapmak. Bu sene iddiamız şampiyon olmak değil, ama olursa hayır demeyeceğiz. Zor bir görev bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum. İnşallah umduğumuz gibi bir sezon geçiririz” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2014, 15:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4