İtfaiyecilerimiz Hem Eğlendi Hem de Spor Yaptı

​​​​​​​Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Projeler Birimi, İtfaiye Teşkilatı’nın 306’ncı kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek, bir dizi sportif etkinlikler düzenledi.

İtfaiyecilerimiz Hem Eğlendi Hem de Spor Yaptı
banner43

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Bu kapsamda itfaiyecilerin yoğun ve stresli iş yaşamından bir nebze de uzaklaşması için Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Projeler Birimi, İtfaiye Dairesi Başkanlığına yönelik sportif faaliyetler düzenledi. İtfaiyecilerimiz; 5 farklı istasyonda okçuluk, basketbol, ayak tenisi, dart ve masa tenisi oyunları oynadı. Etkinlikleri İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal da takip etti.

İnal, Gençlik Spor Müdürlüğü’ne Teşekkür Etti

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal da düzenlenen etkinlikler hakkında açıklamalarda bulundu. İnal, “İtfaiye Teşkilatının 306’ncı kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Manisa Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile sportif etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Basketbol, masa tenisi, okçuluk, dart atışları, ayak tenisi gibi etkinliklerimiz mevcut. Hem Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile birlikte ortak projeler düzenlediğimiz için hem de personellerimiz sporla sürekli iç içe olduğu için beraberce bu etkinlikleri yapmaktayız. Üç gün boyunca bu etkinlikler, üç ayrı gruba yönelik olarak devam edecek. Gençlik Spor İl Müdürlüğü Proje ekibi ve arkadaşlarımız bu etkinlikten oldukça memnunlar. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Yeni Projelerle İşbirliğimiz Sürecek”

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Projeler Birimi adına açıklamalarda bulunan Ümit Konca da, “İtfaiye Haftası olması münasebetiyle itfaiyeci arkadaşlarımızla birlikte böyle bir sportif etkinlik düzenlemek istedik. Sağ olsunlar Daire Başkanımız, çok iyi bir ev sahipliği yaptı. Bu etkinliklerle itfaiyeci arkadaşlarımızı bu yoğun stresli iş yaşantısından biraz uzaklaştırabilmeyi amaçlıyoruz. Umarım başarılı olmuşuzdur. İnşallah, yeni projelerle bu etkinlikleri sürdürmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4