Lifecity'den Turgutlulu Bilardoculara Destek

Turgutlu'nun en büyük konut yatırımlarından bir tanesi olan Lifecity Turgutlu'nun sosyal ve kültürel etkinliklere desteği devam ediyor.

Lifecity'den Turgutlulu Bilardoculara Destek
banner1

Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından Batman'da düzenlenen  “Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası” 3'ncü etabında Turgutlu Belediyesi ve LİFECİTY Turgutlu tarafından desteklenen Sporcular Serdar MANKOÇ, Medet DURAKER, Bülent BALABAN ve Süleyman YORULMAZ büyük başarı kazanarak turnuvayı yüksek puanlarla tamamladılar.

Turnuva sonrası LİFECİTY Turgutlu Genel müdürü Mesut ÇİFTÇİ’ ye teşekkür ziyaretinde bulunan sporcular ,”Turgutlu ve Batman arasında LİFECİTY ve Mesut ÇİFTÇİ sayesinde kurulan dostluk köprüsü ve karşılandıkları misafirperverlik sebebi ile turnuvaya evlerinde katılmış gibi rahat hissettiklerini ve bu sebeple başarılarının bir kat daha arttığını “ belirterek teşekkürlerini ilettiler.

Konu ile ilgili memnuniyetini dile getiren Mesut ÇİFTÇİ  “uzun süredir ticari ve sosyal olarak MANİSA ile sıkı bağları olduğunu ve son bir yıldır da “Kasaba’lı” olduklarını, bu sahiplenme ile hem ticari ve hem de sosyal olarak Kasaba’ya desteklerini vermekten her zaman mutluluk duyduklarını söyledi. Ayrıca memleketi olan Batman ile Manisa ve özellikle Turgutlu arasında gönül köprüsü kurmanın kendisine ayrıca bir mutluluk verdiğini”de belirtti.

Alınan başarı ile sporcular Antalya’da yapılacak 1nci etap Türkiye Şampiyonasına eleme turu oynamadan üst turlardan başlama hakkı kazandılar.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4