Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımına Altyapıdan Takviye

Baş Antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımına altyapıdan iki oyuncu dahil oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımına Altyapıdan Takviye
banner43

2003 doğumlu Gökbay Gök ve 2004 doğumlu Mustafa Akdeniz Akkanat, takımın antrenmanlarında yer almaya başladı. Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında bulunmaktan dolayı şanslı olduklarını belirten genç oyuncular, forma giymek için çok çalışacaklarını belirttiler.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonuyla büyüyen Manisa sporu altyapısındaki sporcuların başarıları ile gurur veriyor. Basketbol Genç Takımındaki başarılı performansları ile Baş Antrenör Ceyhun Cabadak’ın dikkatini çeken Genç oyuncular Gökbay Gök ve Mustafa Akdeniz Akkanat A takımın antrenmanlarına çıkmaya başladı. Forma giymek için çok çalışacaklarını belirten oyuncular, Büyükşehir Belediyespor forması altında büyük başarılara imza atmak istediklerini dile getirdiler.

“Çok çalışacağız”

2003 doğumlu Gökbay Gök,  “A Takım ile antrenmanlara çıkmaya başladık. Burada bulunmaktan dolayı mutluyum. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak ve antrenörlerim ve oyuncu abilerimden çok güzel şeyler öğreniyorum. Forma giymek için çabalıyoruz. Güzel bir sezon olmasını diliyorum” dedi.

“Altyapı konusunda çok şanslıyız”

Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında güzel imkanlara sahip olduklarını vurgulayan Mustafa Akdeniz Akkanat, “A Takımda forma giymek için çalışıyoruz. Altyapı konusunda çok şanslıyız. Faaliyetlerinden çok memnunuz” dedi.  

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4