Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Cimnastikçileri Türkiye Şampiyonasına Hazır

Manisa Büyükşehir Belediyespor cimnastik takımı, 8-10 Nisan tarihleri arasında Manisa'da düzenlenecek olan Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Cimnastikçileri Türkiye Şampiyonasına Hazır

Muradiye Spor Salonu'nda hazırlıklarını gerçekleştiren sporcularımızı ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Caner Vatansever, şampiyona öncesinde sporcularımıza başarılar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Caner Vatansever, antrenör Mehmet Ali Ekin eşliğinde çalışmalarını sürdüren cimnastik takımımızı ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Güzgülü'nün selamlarını ileten Ali Caner Vatansever, 8-10 Nisan tarihleri arasında Manisa'da düzenlenecek olan Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası için de sporcularımıza başarılar diledi. Sporcularımızın bu şampiyonada güzel sonuçlar alacağına inandığını belirten Ali Caner Vatansever, "Hocamızın da katkılarıyla inşallah bu şampiyonada güzel dereceler alacaksınız. Hepinizden umutluyuz. Şimdi de sizleri izlemeye geldik. Ev sahipliğini yapacağımız Türkiye Şampiyonasında Manisa'mızı başarıyla temsil edeceğinize inancımız tam" dedi.

Manisa Ev Sahipliği Yapıyor

Antrenör Mehmet Ali Ekin de müsabakalara hazırlık süreci ve şampiyonalar hakkında değerlendirmelerde bulundu. 8-10 Nisan tarihleri arasında Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nın Manisa'da gerçekleştirileceğini belirten Mehmet Ali Ekin, "Bir çok ilden sporcular gelecek. Bu sporcuları da gençler ve büyükler kategorisinde Manisa'da misafir edeceğiz. Bu aynı zamanda Milli Takım değerlendirme ve seçme yarışması niteliğinde. Antalya'da yapılacak olan Antalya Uluslararası Cup ve Azerbaycan Bakü'de yapılacak Dünya Şampiyonası için önce burada seçileceğiz, oradan Bakü'ye, hemen ardından İtalya'ya, sonra da Konya'da İslam oyunlarına gideceğiz. Uzun zamandır hazırlanıyoruz. Şimdi yarışma dönemine girdik. Bize destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk'e ve bu yarışmayı Manisa'ya alan Federasyon Başkanımız Suat Çelen'e çok teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

"İnşallah Bütün Madalyaları Toplayacağız"

Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası konusunda da değerlendirmeler yapan Ekin, "Güzel bir yarışma olacak. Bütün hazırlıklar yapıldı. Isınma alanı ayrı, yarışma alanı ayrı. Pandemisiz güzel bir yarışma geçireceğiz diye ümit ediyorum. Biz de Büyükşehir Belediyespor olarak inşallah bütün madalyaları toplayacağız" diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4