Manisa'da Mini Voleybol Şenliği Düzenlendi

Manisa'da amatör spor haftası etkinlikleri çerçevesinde Mini Voleybol Şenliği,14 okuldan 300 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Manisa'da Mini Voleybol Şenliği Düzenlendi
banner43

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Voleybol İl Temsilciliği'nin amatör spor haftası etkinlikleri çerçevesinde organize ettiği Mini Voleybol Şenliği, Çok Amaçlı Spor Salonu'nda 14 okuldan 300 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Sporcuların maç tecrübelerini kazanmaları, sporun tabana yayılması ve çocuklara voleybolun sevdirilmesi amacıyla yapılan organizasyonda renkli görüntüler yaşandı. Heyecana sahne olan şenlikte, çocukları aileleri yalnız bırakmadı.

Şenlik sonunda tüm sporculara katılım belgesi verildi. Katılan okulları ve sporcuları tebrik eden Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Mini Voleybol Şenliğimiz, herkesin şampiyon olduğu özel bir organizasyon oldu. Salonumuzun tıklım tıklım dolması, voleybola olan ilgiyi gözler önüne serdi. Belki de buradan milli sporcularımız çıkacak. Organizasyonun yapılmasında emeği geçen antrenörlerimize, hakemlerimize, beden eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sporun tabana yayılması adına buna benzer etkinliklerimize devam edeceğiz" dedi.

 Şenliğe katılan okullar şöyle; Sekiz Eylül, Hatice Görgül, İTK Koleji, Spil, Akşemsettin, Vestel (6.Sınıf), Atatürk, Hedef Koleji, Avni Gemicioğlu, Merkez Efendi, Cemal Ergün, İmam Hatip, Doğa Koleji, İmam Hatip Ortaokulu (Kız), Vestel (5 Sınıf), Merkez Efendi (Kız).

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4