MASA TENİSİNDE LİDER

MASA TENİSİNDE LİDER
masa_tenisi_09

Celal Bayar Üniversitesi 21. Dönem Bahar şenlikleri kapsamında yapılan masa tenisi turnuvasında Turgutlu Meslek Yüksekokulu aldığı kupa ve madalyalara yenilerini ekledi. Yine aynı kapsamda erkek voleybol takımı ise Üniversite 3. sü oldu.

Turgutlu Meslek Yüksekokulu masa tenisinde 1 takım kupası ile 5 madalya aldı. Masa tenisi turnuvasında Doç. Dr. Mehmet KARABACAK – Öğr. Gör. A.Faruk PİNAR – İdari Personel Murat DAŞDELEN’den oluşan Turgutlu MYO takımı tüm maçlarını kazanarak, Erkekler Akademik ve idari personel kategorisinde Üniversite1.si oldu. Takımlar kategorisinde 1. lik kupası alan Turgutlu MYO’da ayrıca ferdi kategoride ise Akademik Personel Erkeklerde Öğr. Gör. A. Faruk Pinar (birinci),Doç.Dr. Mehmet Karabacak (üçüncü), Akademik Personel Bayanlarda Öğr. Gör. Dr. Zülfiye ACAR (birinci) ve İdari Personel erkekler de ise Murat Daşdelen(birinci) oldu.

Tolga GEREDELİOĞLU,Yakup SARAÇ, Şerif Erol ŞADAN, Bahtiyar Yasin UTANGAN, Orhan ULAŞKIN, Zekerya ŞEPİK, Seyit SERİN, Halil DÖNMEZ, Beytullah GÖKCE, Sedat ÖZTÜRK, Halit BAĞCACI’dan oluşan voleybol takımı ise Üniversite 3. sü oldu.

Kupayı alan öğrenciler, Yüksekokul Yönetimine takıma verdikleri destek için teşekkür ederken önümüzdeki yıl için şampiyonluk sözü verdiler.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 14:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4