Oda Başkanlarından Genç Yarışçıya Destek

Oda Başkanlarından Genç Yarışçıya Destek
banner43
Oda Başkanlarından Genç Yarışçıya Destek

Doğu Avrupa Şampiyonasında mücadele ve Turgutlulu Genç Yarışçı Furkan Yılmaz’a, Esnaf Odaları başkanlarından destek geldi. Oda Başkanları Furkan’ı Dünya Şampiyonasında göreceklerinden emin olduklarını belirttiler.

Turgutlu Ticaret Meslek Lisesi Öğrencisi ve Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarından Motorcu Zeki’nin oğlu Furkan Eryılmaz’ın Doğu Avrupa Şampiyonasında elde ettiği başarılar üzerine Turgutlu Esnaf Odaları Başkanları genç yarışçıyı ve babasını tebrik etti.

Yılmazlar Mahallesi Avukatlar sokak üzerinde bulunan Esnaf ve Sanatkârlar Odası binasında gerçekleştirilen etkinliğe tüm esnaf oda başkanları katılırken, genç yarışçı Furkan Eryılmaz’a cumhuriyet altını ile çiçek takdim edildi.

Demirciler Odası Başkanı Selahattin Tekindağ “Furkan kardeşimizin yarışlarını yakinen takip ediyoruz. Kendisinin Ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmasını ve İstiklal Marşımızı okutmasını gururla izledik. Sanayi esnaflarımızdan ve odamız üyesi olan Furkan’ın babası motorcu Zeki’nin de bu payda büyük emeği yok sayamayız. Ben Furkan kardeşimizin başarılarının devamını diliyor ve ileride daha iyi yerlerde kendisini göreceğimizden eminiz” dedi.

Katıldığı yarışlar hakkında bilgi veren Furkan Eryılmaz önünde iki etabın kaldığını belirterek Doğu Avrupa Şampiyonu olmasına fazla bir fark kalmadığını belirtti.

Öte yandan genç yarışçı Demirciler Odası Başkanı Selahattin Tekindağ tarafından oda adına, Turgutlu Elektrikçiler Odası Başkanı Sabri Toker tarafından da Esnaf odaları adına altın ile ödüllendirildi.

[gallery link="file" ids="8931,8932,8933,8934"]
Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 17:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4