Okçuluk, Muaythai ve Masa Tenisi Turnuvaları Yapıldı

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Manisa'da Okçuluk, Muaythai ve Masa Tenisi İl Birinciliği Turnuvaları gerçekleştirildi.

Okçuluk, Muaythai ve Masa Tenisi Turnuvaları Yapıldı
banner43

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinliklerinde, Okçuluk, Muaythai ve Masa Tenisi İl Birinciliği Turnuvaları gerçekleştirildi.

Olimpik Spor Kompleksi'nde düzenlenen Yıldızlar, Gençler, Büyükler Okçuluk Turnuvası'nda 30 sporcu mücadele etti. Çok Amaçlı Spor Salonu'nda yapılan Masa Tenisi Turnuvası'nda ise Veteranlarda 8, Gençlerde 25, Yıldızlarda 10, Küçüklerde 11 sporcu olmak üzere toplamda 54 sporcu yarıştı.

Muaythai Turnuvası ise Akhisar ve Şehzadeler'de düzenlendi. Akhisar'da Üst Gençler ve Büyükler müsabakalarına 24 sporcu katılırken, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks Salonu'nda yapılan Yıldızlar ve Gençler müsabakalarına ise 54 sporcu katıldı.

Amatör Spor Haftası'nı bu yıl da dolu dolu geçirdiklerini belirten Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Turnuvalara katılan sporcularımızı mücadelelerinden ve centilmenliklerinden ötürü tebrik ediyorum, etkinliklerimizin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4