ÖREN'DEN TURGUTLUSPORA DESTEK

ÖREN'DEN TURGUTLUSPORA DESTEK
hasan_oren_2404

CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören Turgutluspor Başkanı Adnan Demirel ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek destek sözü verdi.

Turgutlusporda uzun yıllar futbol oynadığını ifade eden Manisa Milletvekili Hasan Ören, Turgutluspora sahip çıkmak hepimizin görevidir şeklinde konuştu.

Hasan Ören yaptığı açıklamada “Seçimle işbaşına gelen Adnan Demirel başkanlığındaki yönetim, eski başarılı günlerine ulaşmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Takımın içinde bulunduğu ekonomik sorunları çözmek ve sponsor bulmak için kulüp başkanımız ve yönetim ile birlikte çalışmalara başladık ve Kent Beton firması ile görüştük. Manisaspor ile yeni anlaşma yapan firma yetkilileri Turgutluspor’a da destek olmaktan onur duyacaklarını ve gerekli desteği vereceklerini ifade etmişlerdir. Önümüzdeki günlerde destek arama çalışmalarımız devam edecektir. Turgutluspor 10 yıldır kötü günler geçirmiştir. Hep birilerinin takımı olarak anıldığı için taraftarın ilgisi ve desteği azalmıştır. Kulübün artık şahısların takımı olmaktan kurtarılması gerekmektedir.

Bu anlayışla seçilen yeni yönetimin takımın başarısı için özveriyle çalışacağına inanıyorum. Turgutluspor’a futbolcu ve kaptan olarak yıllarca emek veren Kasabanın yetiştirdiği teknik direktör Koray Cinel başına geçtiği takımla büyük başarılara imza atacaktır.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin kendisinden beklenen desteği mutlaka verecek, işadamlarımızın, esnafımızın ve halkımızın da katkıları ile Turgutluspor eski şanlı günlerine tekrar dönecek ve Takıma gönülden bağlı taraftarımızın büyük heyecan ve coşkuyla vereceği destek sayesinde, Turgutluspor sahalarda fırtına gibi esecektir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2014, 13:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4