Şehirin Çocuklarıyla Geleceğin Turgutluspor’u Kuruluyor

Geleceğin Turgutluspor’unu oluşturmak adına çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda ilçede sportif faaliyetlerini sürdüren 5 amatör spor kulübünden destek gördü.

Şehirin Çocuklarıyla Geleceğin Turgutluspor’u Kuruluyor
banner43

Çeşitli amatör külüplerde top koşturan 23 genç futbolcu Turgutluspor alt yapısına kazandırılarak geleceğin Turgutluspor’u için adım atılmış oldu.

          Önümüzdeki yıllarda şehirin takımında şehirin çocuklarının top koşturmasını hedefleyen Turgutlu Belediyesi, çalışmalar kapsamında ilçede bulunan amatör spor kulüplerinin de desteğini gördü. Turgutlu’da çeşitli amatör spor kulüplerinde forma giyen 23 genç futbolcu Turgutluspor alt yapısına spor kulüplerinin de destekleriyle kazandırılmış oldu. Amatör spor kulüplerinin bu katkısına teşekkür ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin “Şehrimizin güzide takımı olan Turgutluspor’umuz da gelecekte oynayacak olan 23 genç futbol kardeşimizi çeşitli amaötr spor kulüplerinde Turgutluspor’a geldi. Selvilitepe Spor Kulübünden 7, Egeli Gençlikgücü Spor Kulübünden 5, Egeli Spor Kulübünden 5, Ege Spor Kulübünden 4, İstasyon Gençlik Spor Kulübünden de 2 futbolcu kardeşimizi Turgutluspor altyapısına kazandırdık. Geleceğin Turgutluspor’unu oluşturmaya devam ediyoruz.Güçlü bir alt yapı kuran Turgutluspor alt yapı ekibimize böyle anlamlı katkıda bulunan  amatör spor kulüplerini yöneticilerine ve hocalarına teşekkür ediyorum”dedi. Gelecekte şehirin futbol takımı Turgutluspor’da başarılar elde edilmesinde katkı sağlayacak olan futbolcuların alt yapıya gönderilmesinde emeği geçen amatör spor kulüplerinin idarecileri de böyle bir projeye destek vermekten mutluluk duyduklarını belirterek, Belediye Başkanı Turgay Şirin bu çalışması içinde ayrıca teşekkür ettiler.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4