ŞEHZADELER BELEDİYESİ KADIN SPOR MERKEZİ KAPILARINI YENİDEN AÇTI

Pandemi nedeniyle kurslarına bir süre ara veren Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi,  kapılarını yeniden spor yapmak isteyen kadınlara açtı. Koronavirüs tedbirlerinin alındığı merkezde,  kadınlar üç grup halinde step, fitness, aerobik ve pilates yaparak,  form tutabiliyor.

ŞEHZADELER BELEDİYESİ KADIN SPOR MERKEZİ KAPILARINI YENİDEN AÇTI

Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi,  koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verdiği kurslarına yeniden start verdi. Pandemi tedbirlerinin alındığı merkezde Manisalı kadınlar,  8’er kişilik kursiyerlerin yer 3 grup halinde sağlıklı bir yaşam için spor yapabiliyor. Ellerini dezenfekte ederek ve ateş ölçümlerini yaptırarak merkeze giren kadınlar,  daha sonra eğitmenleri Mürüvvet Kaya eşliğinde step, fitness, aerobik ve pilates yaparak form tutuyor.

 “BAŞKANIMIZA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR DİYORUM”

Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi’ne açıldığı günden beri gelen kursiyerlerden  Ayşe Eceoğlu “Açıldığından beri geliyorum. Çok memnunum. Sağlığıma kavuştum. Spor yapmak çok güzel. Böyle bir imkan sağladığı için Başkanımıza çok çok teşekkür diyorum. Herkesin gelmesini diliyorum. Çok memnun kalacaklarını düşünüyorum” şeklinde konuştu. 

 “HER TÜRLÜ İMKANI SUNUYORUZ”

Herkesi kurslarına beklediklerini kaydeden Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi Eğitmeni Mürüvvet Kaya ise “Salonumuzda aradığınız her türlü imkanı sunuyoruz. Pandemi nedeniyle tüm tedbirlere uyuyoruz.  Maske, mesafe ve temizlik kuralları eşliğinde eğitimlerimizi yapıyoruz.  Herkesin gelmesini istiyoruz.” diye konuştu.  Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenler 2.Anafartalar Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi’ndeki Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi’ne başvurabilir.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4