Taner Kestaneci, Turgutluspor'dan Turgutluluları Uzaklaştırıyor

Taner Kestaneci, Turgutluspor'dan Turgutluluları Uzaklaştırıyor
banner43

Turgutluspor’da yaklaşık 35 yıldır görev yapan Fidanlık tesislerinden, Atatepe tesislerine ve oradan  Irlamaz tesislerine kadar uzun yıllardır kulübe hizmet eden, Turgutluspor’un görünmez kahramanlarından ‘Dede’ lakaplı Necdet Öz kırmızı siyahlı kulüpten koparıldığı öğrenildi.
Fidanlık tesislerinde elleriyle yıllarca futbolcuların çamaşırlarını yıkayan, sahaları sulayan ve 35 yıl kulüpte büyük emeği olan Dede’nin işten çıkış haberinin kendisine telefonla bildirildiği öğrenildi.
Turgutluspor’un sembol isimleri arasında yer alan Necdet Öz’ün işten çıkarılması, Turgutluspor taraftarı ve Turgutlulular yaşanan üzücü olaya tepki gösterdi.
Uzun yıllardır kulüpte büyük emekleri bulunan Dede lakaplı Necdet Öz, haberi öğrendikten sonra gözyaşlarını tutamadığı ve ağlayarak kulüpten ayrılmak zorunda kaldığı öğrenildi.

Öte yandan daha öncede Turgutlulu genç antrenör Eray Gülay ile yollar ayrılmış, şampiyonlukta pay sahibi olan ve yeni yönetimde de yer alan Fahrettin Solmaz ve Dilek Öner mevcut yönetim kararlarına tepki göstererek görevlerinden istifa etmişlerdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4