Turgutlu Belediyesinden Potada Dev Hamle

Turgutlu Belediyespor Kulübü, basketbol branşında yıllardır kendinden söz ettirerek, liglere ve milli takımlara birçok oyuncu kazandırdı.

Turgutlu Belediyesinden Potada Dev Hamle
banner43

Sayısız başarılara imza atarak basketbolda bir marka haline gelmeyi başaran Turgutlu Belediyespor şimdi ise bu başarıları kendi bünyesinde büyüterek ve Turgutlu’muzun kendi çocuklarının sahneye çıkmasına fırsat verecek bir hayali gerçekleştiriyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı konserinde Turgutlululara bir müjde veren Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Kız Basketbol takımımızı bölgesel liglerde oynatma kararı verdik. Bundan sonra kızlarımız Basketbol bölgesel ligde ilçemizi temsil edecekler” dedi.

Turgutlu Belediyespor, potada dev bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Basketbolda yıllardır sayısız başarılar elde eden Turgutlu Belediyespor Basketbol Kulübü şimdi de Turgutlu’muzun kendi çocuklarını Bölgesel liglerde sahaya çıkarmaya hazırlanıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı konserinde Turgutlululara müjde veren Belediye Başkanı Çetin Akın “Kız Baksetbol takımımızı bölgesel liglerde oynatma kararı verdik. Bundan sonra kızlarımızı Basketbol bölgesel ligde temsil edecekler. Sosyal Belediyecilik gereği kadınlarımıza sahip çıkmalıyız. Turgutlu ve Turgutlulu evlatlarımız için artık bu başarıların bir üst düzeye çıkması gerekiyordu ve biz de her zaman olduğu gibi sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu göstererek, başarının her zaman desteklenmesi gerektiğini ve Turgutlumuzun en iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımız bu bağlamda yapmaya özen gösteriyoruz. Manisa Turgutlu’yu konuşuyor, Turgutlu Belediyespor’u konuşuyor. İnşallah bundan sonraki süreçte bizler desteğimizi arttırarak devam edeceğiz. Başta antrenörlerimiz Ceyhan Önk ve Serdar Babacan olmak üzere Kız Basketbol takımımıza hayırlı olsun, başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4