Turgutluspor Yaz Okulu Cıvıl Cıvıl

Turgutluspor'un geleceğinin temellerinin atıldığı futbol yaz okulları çalışmaları, Turgutluspor Irlamaz Spor Tesislerinde tam gaz devam ediyor.

Turgutluspor Yaz Okulu Cıvıl Cıvıl

Deneyimli ve tam donanımlı hocaları önderliğinde devam eden yaz okulunda, çocukları hem eğleniyor hem de futbolu öğreniyor. Oldukça neşeli geçen çalışmaları ailelerde yakından takip ediyor.

Yaz okulu çalışmalarını Kulüp Başkanı Taner Kestaneci, Teknik Direktörü Kazım Akgün, Altyapı Koordinatörü Tufan Saraç ile birlikte ziyaret ederek, geleceğimiz olan çocukları takip ediyor.

Yaz okulu hakkında açıklama yapan Altyapı Koordinatörü Tufan Saraç, sözlerine Zihinsel Performans Antrenörü Ersin Afacan'ın, "Futbol oyundur, futbolculuk meslektir" sözüyle başlarken, "Etkili ve verimli çalışmadan meslek öğrenilmez. Yaz futbol okulumuzda çocuklarımızın bireysel becerilerini geliştirmeleri için, futbolun temelini oluşturan unsurların öğretilmesi amaçlanmıştır. Çocuklarımız burada hem eğleniyor hem de öğreniyor. Burada gelecek vadeden çocuklarımız Turgutluspor altyapısına alınacak. Çalışmalarımız sadece yaz dönemiyle sınırlı kalmayacak. Gelecek talebe göre, kışın da devam edecektir." Dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4