Turgutluspor’da altyapı seçmeleri devam ediyor

Turgutluspor’da altyapı seçmeleri devam ediyor

Turgutluspor’da, 2004 ve 2011 doğumlu genç sporcu adayları arasında düzenlenen seçmeler tamamlanırken, 2004-2006 arası doğumlu (U17 ve 19) seçmelere Türkiye’nin farklı şehirlerinden 154 öğrenci katılım sağladı.

Futbol Şube Sorumlusu Hasan Eğilmez, Altyapı Sorumlusu Burhan Gündüz ve Altyapı teknik heyet gözetiminde gerçekleştirilen seçmelere katılan adaylar arasında çift kale maç yapıldı.

Altyapı Sorumlusu Burhan Gündüz, katılım sayısının kendilerini memnun ettiğini ifade ederek; “Her yıl düzenlemeye çalıştığımız oyuncu seçmelerimiz bu yılda rekor bir katılımla son buldu. Türkiye’nin bir çok kentinden adayların buraya gelmesi, hem Turgutluspor’un altyapıda ne kadar doğru işler yaptığının göstergesi hem de Turgutlu’muzun bir futbol şehrine dönüştüğünü resmidir. Bizlerin amacı da öncelikle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup, sporla yaşamalarını sağlamak. Daha sonraki amacımız ise Turgutluspor’umuzun geleceğini garanti altına almak ve güçlü bir altyapı oluşturup, A takımımıza yeni yıldız adayları kazandırabilmek. Bunun için oldukça yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçmelere katılan tüm sporculara şahsım ve kulübüm adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4