TUSİAD Turgutluspor Yönetimini Ağırladı

TUSİAD Turgutluspor Yönetimini Ağırladı
ts

TUSİAD geleneksel hale getirdiği bürokrasi ve iş dünyasının değişik sektörlerini ağırladığı Cumartesi kahvaltılarının bu haftaki konuğu kısa bir süre önce Turgutluspor Kulüp Başkanı olan Adnan Demirel ve ekibi oldu.
Bu konuda bir açıklama yapan TUSİAD Başkanı Arif Dik “Bugün Turgutlusporumuzun yönetimini derneğimizde ağırlamaktan çok mutluyuz. Futbolu bilen, futbolun içinden gelen genç ve dinamik bir ekibin bu işe talip olması tüm Turgutlu’yu olduğu gibi bizi de heyecanlandırdı. Umuyoruz ki başarılı bir hoca ve futbolcularla anlaşılacak ve Turgutluspor hak ettiği başarıları elde edecek.
Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel ise; bizi burada ağırlayan TUSİAD yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz. Zor bir göreve talip olduğumuzu biliyoruz, fakat bu zorlukların üstesinden gelecek inanca da sahibiz. Şu anda güzel bir hava yakaladık, hem reklam hem de kombine biletlerimize güzel bir ilgi var inşallah bu güzel hava daim olacak dedi.
Son olarak söz alan Turgutluspor Asbaşkanı ve TUSİAD Yönetim kurulu üyesi Ömer Çetin “El birliği ile işadamlarımızın sahip çıkması ile güzel neticeler elde edeceğimize inanıyoruz. Bu programa vesile olan Arif Dik ve Adnan Demirel’ e teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2014, 10:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4