YENGİL '2 YERLİ OYUNCU İLE GÖRÜŞÜYORUZ'

YENGİL '2 YERLİ OYUNCU İLE GÖRÜŞÜYORUZ'
seramiksan_spor_yengil_03

Voleybolda Turgutlu temsilcisi Seramiksan Spor, Pazartesi günü toplanarak sezon hazırlıklarına başlayacak. Filenin kuğuları lakaplı Seramiksan Spor’da öte yandan 2 yerli oyuncu ile sözleşme imzalanması gündemde.

Yeni sezon hazırlıklarına 4 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan Seramiksan Spor, Rota Koleji tarafından düzenlenecek olan 4 takımın katılacağı turnuvada yer alacak. 2014-2015 sezonu için geçtiğimiz sezonda takımı çalıştıran İsmail Yengil ile sözleşme imzalayan Seramiksan Spor, yabancı oyuncu arayışlarını sürdürürken, öncelikli olarak 2 yerli oyuncu ile daha sözleşme imzalaması gündeme geldi.

Pazartesi günü saat 19.00’da Turgutlu Belediyesi Irlamaz Sosyal tesislerinde toplanarak sezon hazırlıklarına başlayacağı öğrenilen Seramiksan Spor’da sözleşmesi gerçekleştirilen oyunculara bir ya da iki ilave oyuncunun daha yapılarak onlarında idmana katılmasının muhtemel olduğu bildirildi.

Gündemlerinde olan yabancı oyuncu transferlerini biraz daha ağırdan aldıklarını belirten ve öncelikli olarak iki yerli oyuncu ile görüşmelerini sürdürdüklerini açıklayan Seramiksan Spor antrenörü İsmail Yengil “4 Ağustos Pazartesi günü toplanarak ilk idmanımızı yapacağız. Transfer komitesi ve yönetiminde bilgisi doğrultusunda köşe ve orta oyuncu konusunda belirttiğimiz 2 isimle görüşüyoruz. Belki bu isimlerden bir tanesi pazartesi günü kesinleşecek ve o da bizimle birlikte idmana katılacak. Yabancı oyuncu arayışımızı ise biraz daha ağırdan alıyoruz” dedi.

Yengil ayrıca “Rota Koleji tarafından gerçekleştirilecek olan bir yabancı ve 3 Türk takımı olmak üzere 4 takımın yer alacağı turnuvaya katılacağız. Konuyla ilgili olarak kulüp yönetimimizinde olumlu görüşünü aldık. 10-11 ve 12 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan bu turnuvada Seramiksan Spor olarak yer alacağız” dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2014, 09:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4