Yunusemre'de Başarılı Sporcular ve Antrenörleri Ödüllendirildi

Yunusemre Belediyespor’da Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Judo sporcuları ve antrenörlerine ödül verildi.

Yunusemre'de Başarılı Sporcular ve Antrenörleri Ödüllendirildi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında spor faaliyetlerini sürdüren Yunusemre Belediyespor’da judo sporcularını ziyaret eden Kulüp Başkanı Arif Alkan Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporcuları ve antrenörlerini kutlayarak ödül verdi.

Yunusemre Belediyespor Kulüp Başkanı Arif Alkan, judo sporcuları ile bir araya geldi. Alkan’a, Sportif  Direktör Sedat Öngider, Bayan Spor Salonları Direktörü Özlem Narinç, Ferdi Branş Takım Sporları Direktörü Güliz Onater eşlik etti. Antrenmanda sporcularla buluşan Kulüp Başkanı Alkan, bu  yıl  Kilis’te  düzenlenen Ümitler Türkiye Şampiyonasında  70 kg’de Türkiye Şampiyonu  olan Şeyda Nur Çiçek ile 63 kg’de Türkiye ikincisi olan Sümeyye Kaya , antrenörleri  Halil Atmaca ve Orhan Akdemir’i kutlayarak çeşitli hediyeler verdi. Yakalanan başarının kendilerini gururlandırdığını aktaran Arif Alkan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Koronavirüs tedbirleri ile 20 yaş altı kulübümüz sporcuları için tüm  hijyen kurallarına  ve sokağa çıkma saatlerine  uygun olarak çalışmalarımız 10 branşta devam ediyor. Hedefimiz Yunusemreli çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın spora devam etmesi, sağlıklı yaşaması ve pandemi sürecini de hareketsiz kalmadan ve spor yaparak atlatabilmektir. Bizlere bu şartlarda dahi bizlere imkanları sağlayan başta Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye ve  çocuklarımızın sağlığı ve gelişimi için çalışmalarını her koşulda sürdüren antrenörlerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4