YUNUSEMRELİ EMİNE MİHRACE ÇELEN JUDODA TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

Yunusemre Belediyespor Judo Takımı Sporcusu Emine Mihrace Çelen, Ankara'daki katıldığı Ümitler Türkiye Şampiyonası'nda ikinci olarak milli takıma gitmeye hak kazandı.

YUNUSEMRELİ EMİNE MİHRACE ÇELEN JUDODA TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

Yunusemre Belediyespor Takımı Sporcusu Emine Mihrace Çelen, Ankara 'da gerçekleştirilen Ümitler Türkiye Şampiyonası'nda ikinci olarak milli takıma gitmeye hak kazandı. 70 kg’da mücadele eden Çelen galibiyet sevincini antrenörleri ile paylaşarak, "Sistemli ve disiplinli çalışmamın karşılığını aldığım için çok mutluyum. Hedefim olimpiyatlara katılıp dünya birincisi olarak, bayrağımızı dalgalandırmak. Bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi, Kulüp Başkanımız Arif Alkan'a ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yunusemre Belediyespor Kulübü Başkanı Arif Alkan da başarılı sporcuyu kutlayarak şunları söyledi: "Judo branşında kulübümüz sporcularının elde ettiği derceler bizleri gururlandırıyor. İmkanlarımız ölçüsünde sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz. Şeyda Nur, Mehmet Alp Seçilmiş'ten sonra  Emine Mihrace Çelen’in bundan sonraki uluslararası turnuva ve şampiyonalarda ülkemizi ve kulübümüzü başarı ile temsil edeceğine inancım tam. Sporcumuzu, ailesini ve sporcumuzda emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ediyorum."

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4