YUNUSEMRELİ JUDOCULARDA HEDEFLER BÜYÜK 

Milli takıma sporcular gönderen ve şampiyonluklar ile madalyalar kazanan Yunusemre Belediyespor judo takımı, yeni şampiyonluklar ve madalyalar elde etmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

YUNUSEMRELİ JUDOCULARDA HEDEFLER BÜYÜK 

Gittiği her turnuva ve şampiyonada başarılı sonuçlar elde eden Yunusemre Belediyespor judo takımı, yeni normalleşme ile birlikte müsabaka sezonu için hazırlıklarına devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle 1 yılı aşkın süre boyunca müsabaka yapamayan Yunusemre Belediyespor Kulübü sporcuları Yener Kahyalar ve Atatürk Spor Salonu'nda sıkı bir çalışma programı ile antrenmanlarına devam ediyor. Antrenman programları hakkında bilgi veren güreş takımı antrenörleri “Tüm hijyen kurallarına uyarak spor salonunda çalışmalarımıza yoğun bir tempoda devam ediyoruz. Ülke olarak içerisinde bulunduğumuz pandemiden dolayı kesin bir müsabaka takvimimiz yok. Ancak bizler yoğun tempoda yeni sezona hazırlanıyoruz ve her an müsabakalar başlayacak gibi hazırız” dedi.

“YENİ MADALYALAR İÇİN SIKI ÇALIŞIYORUZ”

Milli takımda da sporcuları bulunan ve lige yükselen Yunusemre Belediyespor Kulübü sporcuları, ”Kulübümüzü ve ülkemizi daha iyi temsil etmek, yeni şampiyonluklar ve madalyalar kazanmak için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İnşallah normalleşme ile birlikte turnuvalar ve şampiyonalarda da bunu en iyi şekilde kanıtlayacağız” ifadelerini kullandı. Antrenman programları hakkında bilgi veren judo takımı antrenörü Orhan Akdemir, “Tüm hijyen kurallarına uyarak spor salonunda çalışmalarımıza yoğun bir tempoda devam ediyoruz. Ülke olarak içerisinde bulunduğumuz pandemiden dolayı kesin bir müsabaka takvimimiz yok. Ancak milli sporcularımız da dahil olmak üzere yoğun tempoda yeni sezona hazırlanıyoruz. Hedefimiz yeni Türkiye, Dünya ve Balkan Şampiyonlukları. İnşallah normalleşme sürecinde müsabakalar başlayınca kulübümüzü, ilimiz ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi ve başarılı sporcular yetiştirmeyi amaçlıyoruz.  Bize çalışmalarımızda destek veren başta Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi olmak üzere Yunusemre Belediyespor Kulübü Başkanımız Arif Alkan ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4