YUNUSEMRELİ MİLLİ JUDOCULAR ORTAK ÇALIŞMA KAMPINA DAVET EDİLDİ

Yunusemre Belediyespor'un milli judocuları Sümeyye Kaya, Şeyda Nur Çiçek ve Mehmet Alp Seçilmiş, Antalya'da 25 ülkeden 450 sporcunun katıldığı Ortak Çalışma Kampına davet edildi.

YUNUSEMRELİ MİLLİ JUDOCULAR ORTAK ÇALIŞMA KAMPINA DAVET EDİLDİ

Yunusemre Belediyespor'a judoda bir gurur daha. Katıldıkları şampiyonalarda elde ettikleri madalyalarla Manisa'nın gururu olan milli judoculardan Sümeyye Kaya, Şeyda Nur Çiçek ve Mehmet Alp Seçilmiş, Antalya'da 25 ülke sporcusunun katıldığı ortak çalışma kampına davet edildi.

Toplam 450 judocunun yer aldığı kamp, 11 Nisan Pazartesi günü sona erecek. Ortak Çalışma Kampı aynı zamanda birçok uluslararası turnuva öncesi hazırlık niteliği taşıyor.

Milli takıma sporcu kazandırdıkları için mutlu olduklarını belirten Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan, "Judonun en büyük organizasyonlarından biri olan Grand Slam'in ardından sporcularımızın kampa davet edilmesi bizleri bir kez daha gururlandırdı. Kampta birçok ülkeden Avrupa ve Dünya çapında başarı elde etmiş sporcular var. Sporcularımızın buradan edinecekleri tecrübelerle madalyalar kazanıp ülkemizi layıkıyla temsil edeceğine inanıyorum. Sporcu ve antrenörlerimizi gayret ve çalışmalarından ötürü tebrik ederim" diye konuştu.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4