TURGUTLUSPOR'DA 700 ÜYENİN KAYDI SİLİNMİŞ

Turgutluspor'un olağanüstü kongresinin çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenmesi sonrasında başkan adayı Ahmet Daşkan açıklamada bulundu.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutluspor yönetim kurulu başkan adayı Ahmet Daşkan, mevcut yönetimin yaklaşık 700 kişinin üyeliğini haber vermeden sonlandırdığını bildirdi.

Daşkan 'Turgutlu ve Turgutluspor İttifakı Kuruldu'

Gerçekleştirilen kongre ile Turgutlu ve Turgutluspor ittifakının kurulduğunu belirten Ahmet Daşkan "Çok sevgili Turgutlu halkı, Turgutluspor sevdalıları, camiamızın cefakar ve vefakar taraftarları bugün olağanüstü bir kongremiz vardı. Maalesef çoğunluk sağlanamadı, toplanamadık kongremiz gerçekleşmedi, şuanda ertelendi. Her zaman şunu söylüyorum gönüllere girmek önemli. inanılmaz mutluydum, inanılmaz sevinçliydim. Ben gelen tüm arkadaşlarıma, abilerime teşekkür ediyorum. Burada kazanan Turgutluspor'umuz oldu. Turgutlu'nun eski belediye başkanımız, mevcut belediye başkanımız, belediye başkan yardımcılarımız, büyük camiamıza hizmet etmiş eski kulüp başkanlarımız herkes buradaydı. İnanılmaz mutlu oldum. Seçimler gelir geçer, kaybedilir kazanılır ama Turgutluspor'umuz tekrar kazandı. Turgutlu ve Turgutluspor ittifakı kuruldu. Gelen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Daşkan "700 Üye Silinmiş, Sahte Şekilde Üyelikler Yapılmış"

Daşkan konuşmasının devamında, "Turgutluspor'umuzu hak ettiği yere getireceğiz. Mevcut yönetim tarafından hukuksuz ve haksız bir şekilde üyelikler silinmiş. 860 üyemiz vardı, bunların 700 tanesi silinmiş. Turgutlu'dan olmayan, İzmir'den, Manisa'dan, Ahmetli'de birçok çevre il ve ilçelerden Turgutluspor'a sahte şekilde üyelikler yapılmış. Birçok üyenin, üye olduğundan haberi yok. Maalesef Turgutluspor'u bu şekilde yönetemeyeceklerini halen anlamıyorlar. İstenmeyen yerde durulmaz" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner4