AGM Kursiyerlerinden ‘Tarzan ve Çevre’ Konulu Resim Sergisi  

Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi kursiyerleri, 13. Tarzan ve Çevre Günleri etkinlikleri kapsamında ‘Tarzan ve Çevre’ konulu resim sergisi hazırladı.

AGM Kursiyerlerinden ‘Tarzan ve Çevre’ Konulu Resim Sergisi  

Manisa İl Halk Kütüphanesi’nde Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen sergide 47 eser yer alırken, Manisalıların 5 Haziran tarihine kadar eserleri inceleyebileceği belirtildi.

13. Tarzan ve Çevre Günleri etkinlikleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi resim kursiyerleri tarafından ‘Tarzan ve Çevre’ konulu resim sergisi düzenlendi. Manisa İl Halk Kütüphanesi’nde açılışı gerçekleştirilen resim sergisine Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Manisa İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Seyfettin Onat, Manisa İl Halk Kütüphanesi Müdürü Ayşin Kibrit, AGM Sorumlusu Ahmet Kaplan ve ilgililer katıldı. Serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Atatürk Gençlik Merkezi Resim Öğretmeni Medet Ferhat Bozca, eserler hakkında katılımcılara bilgiler verdi. 5 Haziran tarihine kadar resim meraklılarının ziyaret edebileceği resim sergisinde 25 adet yağlı boya, 17 adet akrilik boya ve 5 adet kara kalem olmak üzere 47 eser yer alıyor.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4