Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan'dan 29 Ekim Bayram Mesajı

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan'dan 29 Ekim Bayram Mesajı

Başkan Alhan mesajında “Milletçe gerçekleştirdiğimiz milli mücadelenin sonunda kurulan Cumhuriyetimizin 99.yıl dönümünü büyük bir mutlulukla karşılıyoruz” dedi.

Cumartesi günü kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde bir mesaj yayınlayan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet AlhanCumhuriyet’te egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Cumhuriyet, milletimizin yeniden ayağa kalkmasının, şahlanışının timsalidir. Bize emanet edilmiş hayati önemde bir değer ve vazgeçilmez bir mirastır. Cumhuriyet, her türlü zorluk ve yokluğa rağmen, Türk Milleti’nin özünde var olan birlik ve beraberliğin, bağımsızlık ve hürriyet aşkının, muasır medeniyet seviyesine erişmiş güçlü bir Türkiye kurma azim ve kararlılığının gurur verici eseridir. Bugün Türkiye Cumhuriyeti devleti sadece kendi vatandaşlarının değil, aynı zamanda bölgemizdeki ve dünyada ki tüm mağdurların, mazlumların, soydaş ve kardeş toplulukların da umut kaynağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4