Ahmetli Belediye Başkanı Alhan’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahmetli Belediye Başkanı Alhan’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Başkan Alhan mesajında “Gazi Mustafa Atatürk'ün "En Büyük Eserimdir" diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümüne erişmenin engin gururunu, onurunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi

Cuma günü kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde bir mesaj yayınlayan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet AlhanGazi Mustafa Atatürk'ün "En Büyük Eserimdir" diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümüne erişmenin engin gururunu, onurunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, ülkemizin kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde ilelebet bağımsız ve mutlu bir şekilde yaşamasını temenni ederim. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anıyorum” dedi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4