AK Parti Manisa Milletvekili Özkan'dan 15 Temmuz Mesajı

AK Parti Manisa Milletvekili Av Mehmet Ali Özkan, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeni ile bir açıklama yaptı.

AK Parti Manisa Milletvekili Özkan'dan 15 Temmuz Mesajı

Türk Milleti’nin, devletin ve ülkenin birliğini bozacak hiçbir girişime müsaade etmeyeceğini, 15 Temmuz’daki şanlı duruşun, bunu tüm dünyaya gösterdiğini vurgulayan Özkan, açıklamasında şunları kaydetti:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin en kanlı saldırılarından biri olan 15 Temmuz hain darbe girişimi, ülkemizin tarihine kara bir leke olarak yazılmıştır.

Ruhunu 1 dolara satmış FETÖ’nün organize ettiği bu kanlı saldırı, şanlı Türk Milleti’nin güçlü iradesiyle bertaraf edilmiş, eli kanlı FETÖ militanları hain emellerine ulaşamamıştır.

15 Temmuz gecesi milletimiz, hiçbir bahanenin ardına gizlenmeden, yaşlı, genç,

kadın, erkek demeden darbecilerin karşısına çıkmış ve canı pahasına vatanını müdafaa etmiş,

İstiklali, istikbali, vatanı, bayrağı söz konusu olduğunda hiçbir bedel ödemekten kaçınmayan, her türlü tehdide karşı beraber olan Türk Milleti, 15 Temmuz'da ortaya koyduğu destansı mücadele ile tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Darbelerin ve seçilmiş hükümetleri devirmeye yönelik her türlü girişimin, ülkeye ne denli

büyük zararlar verdiğini, uzun yıllar boyunca kapanmayan yaralara sebep olduğunu en iyi bilen, en acı şekilde tecrübe eden ülkelerden biri Türkiye’dir.

Yıllar içinde emekle, azimle çalışarak kazandığımız başarılarımızın, ihanet şebekeleri ve onların destekçileri aracılığıyla yerle bir olmasına müsaade etmedik, etmeyeceğiz.

Bu vesileyle, 15 Temmuz’un yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti yaşadığı sürece minnetle anılacak olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4