Amfi Tiyatro Çocuk sesleriyle şenlendi

Manisa halkının yeni gözde mekânlarından olan Ağlayan Kaya Amfi Tiyatro, geçtiğimiz hafta sonu çocuk sesleriyle şenlendi.

Amfi Tiyatro Çocuk sesleriyle şenlendi

Şehzadeler Belediyesinin her hafta Cuma- Cumartesi günü düzenlediği Açık Hava Etkinlikleri kapsamında sahne alan Ersin Karalar ve Konser Adam grubu, hem ailelere hemde çocuklara keyifli anlar yaşattılar.

Şehzadeler Belediyesi tarafından Ağlayan Kaya Amfi Tiyatro’da düzenlenen açık hava etkinlikleri Manisalılar tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Her hafta Cuma ve Cumartesi düzenlenen açık hava etkinliklerinde bu hafta sahneye çıkan Manisalı sanatçı Ersin Karalar ve Konser Adam grubu, Amfi Tiyatroya gelen vatandaşlara ve çocuklara keyifli zamanlar yaşattılar. Cuma günü sahneye çıkan Manisalı sanatçı ersin Karalar, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla Amfi Tiyatro’da güzel bir müzik şöleni yaşattı. Karalar’ın seslendirdiği parçalara vatandaşlar hep bir ağızdan eşlik ettiler. Cumartesi gecesi sahneye çıkan Konser Adam grubu ise seslendirdiği çocuk şarkıları ile sahneyi dolduran çocuklara neşeli saatler yaşattı. Sahne performansları ile vatandaşların ve çocukların büyük beğenisini toplayan Konser Adam gurubu çocukların çok sevdiği şarkıları seslendirerek onlarla birlikte dans ettiler.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4