Bayram Coşkusu İçin Çocukları Atatürk Kent Parkı’na Davet Ediyoruz

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, bayram coşkusunu katlamak amacıyla birbirinden güzel etkinlikler hazırladı.

Bayram Coşkusu İçin Çocukları Atatürk Kent Parkı’na Davet Ediyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Atatürk Kent Parkı’nda 13.30-17.00 saatleri arasında yapılacak etkinliklere tüm çocukları aileleriyle birlikte katılmaya davet etti.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan birbirinden güzel etkinlikler, bayram coşkusunu katlayacak. Atatürk Kent Parkı’nda 13.30 itibariyle başlayacak olan etkinliklerde yüz boyama ve pamuk şeker dağıtımı gerçekleştirilecek. Ayrıca İzmir Türk Koleji Çocuk Bandosu Mini Konseri, geleneksel çocuk oyunları, Hacivat-Karagöz gösterisi, çocuk halk oyunları gösterisi, Çocuk Kültür Sanat Merkezleri kursiyerleri gitar dinletisi, MASMEK kursiyerleri Hip-Hop dans gösterisi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı kursiyerleri keman dinletisi, MASMEK kursiyerleri modern dans gösterisi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı kursiyerleri gitar dinletisi, MASMEK kursiyerleri Latin dans gösterisi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Çocuk Korosu Konseri ve Çocuk Kültür Sanat Merkezi öğrencileri resim sergisi etkinlikleriyle bayramın keyfi doyasıya yaşanacak.

Başkan Ergün’den Çocuklara Davet

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara verdiği önemin en büyük göstergelerinden bir tanesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Büyük önderimizin çocuklara bayram olarak armağan ettiği bu kutlu günde, bizler de çocuklarımızın bayram coşkusunu katlamak düşüncesiyle bir takım etkinlikler düzenleyeceğiz. Şehrimizin en büyük parkı olan Atatürk Kent Parkı’nda 13.30-17.00 saatleri arasında çocuklarımıza birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Tüm çocuklarımızı aileleriyle birlikte resmi kutlamanın ardından Atatürk Kent Parkı’na davet ediyorum. Şimdiden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı da kutluyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4