BÜYÜKŞEHİR INSTAGRAMDA

BÜYÜKŞEHİR INSTAGRAMDA
manisa_instigram_10

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Facebook ve Twitter’dan sonra resmi Instagram hesabı açarak sosyal medya ağını genişletti. Facebook’ta 64 bin, Twitter’da da 5 bine yaklaşan takipçisine anlık fotoğraf ve haber servisi yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, artık Instagram’dan da takip edilebilecek.

Sosyal paylaşım sitelerini en iyi kullanan belediyeler arasında yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, milyonlarca kullanıcısı olan Instagram’da da yer aldı. Gerçekleştirdiği hizmetlerini Manisa’nın yanı sıra tüm dünyayla paylaşarak bir diğer sosyal paylaşım adresi olan Facebook ve Twitter’da takipçi sayısını her geçen gün arttıran Büyükşehir Belediyesi, artık Instagram’dan da takip edilebilecek. Takipçi sayısının artmasıyla birlikte #manisabuyuksehirbelediyesi ve #manisabsb hashtagleriyle en güzel Manisa fotoğraflarını paylaşanları da sürprizleriyle şaşırtacak.

Sahte Hesaplara İtibar Etmeyin

Facebook’ta 64 bin, Twitter’da da 5 bine yaklaşan takipçisine anlık fotoğraf ve haber servisi yaparak gelişmelerden haberdar eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, sahte hesaplara karşı da takipçilerini uyardı. Ingstagram/manisabsb, Facebook/Manisa.B.Sehir.Belediyesi, Twitter/manisabld uzantılarının yanı sıra Facebook/CengizErgunResmi, Twitter/cengizergun ve cengizergun.com.tr adresleri ile de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün resmi hesaplarının kullanımda olduğunu, farklı isimlerle açılan hesaplara itibar edilmemesi gerektiği belirtildi.

 
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2014, 10:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4