Erasmus+ Katılımcılarından Kaymakam Yılmaz'a Ziyaret

Turgutlu Kaymakamlığı tarafından yürütülen Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklık Projesi Ortakları Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

Erasmus+ Katılımcılarından Kaymakam Yılmaz'a Ziyaret
banner43

Turgutlu Kaymakamlığı tarafından yürütülen Erasmus+ yetişkin eğitimi alanında stratejik ortaklık projesi “PaRentsEdu - The Parents’ Role in the out-of-school Education of their children” projesinin 5. Toplantısı Turgutlu’da yapılıyor. Proje ile Eğitimcilerin ve Ebeveynlerin çocuklara yönelik okul dışı eğitimlerini organize etmeleri için bilgiler ve yöntemler göstermektedir. Bu etkinlikleri organize etmeleri için de Eğitim Rehberi ve Eğitim platformu hazırlanarak gelişmesine katkı sağlamakta. Projenin son ve Uluslararası Konferansı 10 Ekim 2019 Perşembe günü Halil Kale Fen Lisesi Konferans salonunda ilçemiz çeşitli okullarında görevli Rehber Öğretmenlerin katılımıyla yapılacak.
Toplantı ve konferans kapsamında Polonya, İspanya, Fransa, Romanya, Makedonya ve Portekiz’den 10 kişilik yabancı grup ilk olarak Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'ı ziyaret ettiler.
Toplantı ve uluslararası konferansın organizasyonunda Turgutlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Şebnem Duran ve Arif Gürler Turgutlu Kaymakamlığı adına faaliyetleri yürütüyorlar. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret sonunda Erasmus+ programı kapsamında ziyaretçi heyete başarılar dileyerek tebrik eden ve her türlü desteğe hazır olduğunu ifade eden Kaymakam Ali Yılmaz, misafirlerine çeşitli hediyeler vererek, hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4