Ertelenen Merve Özbey Konserinin Yapılacağı Duyuruldu

Barış Pınarı Harekatı nedeniyle iptal edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konseri'nin, harekata ara verilmesi nedeniyle yapılacağı duyuruldu.

Ertelenen Merve Özbey Konserinin Yapılacağı Duyuruldu

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle iptal ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin yapılan ateşkes sonrası planlandığı gibi yapılacağını açıkladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programının planlandığı gibi yapılacağını açıkladı. Başkan Akın açıklamasında: “Suriye'ye düzenlenen Barış Pınarı Harekatında Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başarısından sonra yapılan ateşkes sonucu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Daha önce planladığımız gibi saat 19.00'da Koza Parkından başlayacak olan Cumhuriyet Kortejinde birlik ve beraberliğimizi hem tüm dünyaya göstereceğiz hem de Barış Pınarı Harekatındaki Mehmetçiklerimize bir selam göndereceğiz. Kortej sonrası saat 20.00'de 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında Cumhuriyet Konserinde Merve Özbey sahne alacaktır. Tüm hemşerilerimizi Cumhuriyet Kortejine ve Cumhuriyet Konserine bekliyorum.” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4