“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Cumhuriyet çocukları yetiştirin”

Turgutlu Belediyesi nikah salonunda Sevgililer gününde 11 nikah kıyıldı.

 “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Cumhuriyet çocukları yetiştirin”
banner43

Nikah salonu sevgililer gününe özel olarak süslendi. Nikah merasimlerini gerçekleştiren ve çiftlere nasihatta bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Cumhuriyet çocukları yetiştirin”dedi.

Turgutlu Belediyesi, Nikan Salonunu Sevgililer Gününde hayatını birleştirmek isteyen çiftlere özel olarak süsledi. Gelen misafirlere klasik müzik dinletisinin yanında Başkan Çetin Akın tarafından karanfil hediye edildi. Başkan Akın nikah merasimlerini bizzat gerçekleştirdi.

Turgutlu Belediyesi Nikah Salonunda Sevgililer Gününde 11 nikah merasimi gerçekleştirildi. Bu özel günde hayatını birleştirmek isteyen çiftlere özel nikah salonu süslendi. Ayrıca girişte misafirlere klasik müzik dinletisi sunuldu. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın gelen tüm misafirlere “Birleşen elleriniz hiç ayrılmasın, sevgililer gününüz kutlu olsun.”yazılı kartların takılı olduğu karanfil hediye etti. Nikah merasimlerini Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın tarafından gerçekleştirilerek çiftlere unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Günün son nikahında Alev Güzel ile Ahmet Tarık Kaya hayatlarını birleştirdi. Çiftin nikahı Başkan Akın tarafından kıyılırken çiftin nikah şahitliklerini Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halim Karaer yaptı.

Karşılıklı saygı ve sevginin mutlu bir evlilik için olmazsa olmaz olduğu nasihatında bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Sürdürülebilir mutlu bir evlilik için karşılıklı saygı ve sevgiye ihtiyaç vardır. İyi günlerinizde olduğu gibi zor ve kötü günlerinizde de az önce birleştirdiğiniz ellerinizi hiç ayırmadan bu memlekete saygılı, ailesini atasını seven, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Cumhuriyet çocukları yetiştirin diyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4