HIZLI’DAN KADİR GECESİ MESAJI

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Bin aydan daha hayırlı gece olarak nitelendirilen Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

HIZLI’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Tüm İslam âleminin Kadir Gecesi'ni tebrik eden İl Başkanı Hızlı , "Bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Ramazan ayı vesilesiyle dayanışmanın, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin daha iyi idrak edileceğini ifade eden İl Başkanı Hızlı,  Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne bizleri kavuşturan yüce Allah’a binlerce kez hamdolsun. Hiç şüphesiz bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için bizlere eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır. Covid 19 pandemi döneminin ardından özlediğimiz iftar sofralarını beraber yaşadık. Birlik ve beraberliğimizden uzak kaldığımız özlediğimiz günlere kavuşmanın mutluğunu yaşıyoruz. İnancımızda ve kültürümüzde özel bir anlama sahip olan, toplum hayatını düzenleyen değerlerimizin yeniden hatırlanmasının vesilesi bu mübarek gecelerin kalplerimize inşirah getirmesi, sevgi, saygı, yardımlaşma, kardeşlik duygularımızı pekiştirmesi için dua ediyoruz. Bu vesileyle tüm hemşerilerimin, aziz milletimizin ve Türk-İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni en içten duygularımla tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Kadir Gecemiz mübarek olsun.”

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4