İL MÜDÜRLERİNDEN TUTSO'YA ZİYARET

İL MÜDÜRLERİNDEN TUTSO'YA ZİYARET
tutso_ziyaret_13

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, Ticaret ve Sanayi odası ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Manisa SGK İl Müdürü Nesrin Aras ve İŞKUR Manisa İl Müdürü Yüksel Uçar, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, oda başkanı Faruk Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti.

İlk ziyareti Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nesrin Aras gerçekleştirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, SGK İcra servisinin Turgutlu’ya tekrar kazandırılması için taleplerini yineledi.

İcra servisinin Turgutlu’da faaliyete geçmesi için çalışmaların devam ettiğini söyleyen İl Müdürü Aras, ‘Turgutlu halkına hizmet kolaylığı sağlayacak olan bu talebinizin en kısa süre içerisinde sonuçlanması için elimizden geleni yapacağız’ dedi.

Bir diğer ziyaret ise Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yüksel Uçar tarafından gerçekleştirildi.

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasının hizmet binası içerisinde yer tahsisi sağladığı İŞKUR Manisa İl Müdürlüğü tarafından 2 personelin görevlendirilerek çalışmalarına başladığı İŞKUR hizmetlerinin faaliyetlerini incelemek için odamıza gelen İl Müdürü Yüksel Uçar, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’ı da makamında ziyaret ederek, verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, vatandaşlarımızın yararına olacak her hizmette ellerinden gelen destekleri vermeye devam edeceklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2014, 13:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4