İl Müdürü Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

İl Müdürü Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, ilde bulunan ulusal ve yerel basın temsilcilerinin, tarafsız ve güvenilir habercilik anlayışı ile üstlendiği görevi büyük bir başarı ile yerine getirerek Manisa halkına önemli bir hizmet verdiğini belirtti.
Zorlu geçen pandemi sürecinde basın mensuplarının sorumluluklarını başarıyla yerine getirdiğini ve bunu memnuniyetle karşıladığını kaydetti. Basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, idareciler olarak bize de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır dedi.
İl Müdürü Öztürk açıklamasında; “Ülkemizde gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961 yılından beri her sene 10 Ocak “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır.
Halkımızı bilgilendirmek amacıyla, mesai mefhumu gözetlemeksizin her şart altında görevini yapmaya çalışan gazeteci arkadaşlarımızın özverili çalışmaları takdire şayandır.
Vatandaşlarımızın gözü kulağı olan basın emekçilerinin “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor, Ülkemizin ve Manisamızın tüm basın çalışanlarını en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4