İYİ Parti'den Dünya Gazeteciler Günü Ziyareti

İYİ Parti'den Dünya Gazeteciler Günü Ziyareti
banner1

İYİ Parti Turgutlu ilçe başkanlığı, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren gazetecileri ziyaret etti.

www.turgutlulu.com haber sitesi ve Yeni Turgutlu Gazetesini ziyaret eden İYİ Parti Turgutlu İlçe başkanı Nilay Yaşır ve yönetim kurulu üyeleri, gazetecilerin günlerini kutladı.

Başkan Yaşır "emek ve mesailerini kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşması adına harcayan ve zor şartlar altında mesleklerini icra eden Turgutlumuzun yerel basının güzide temsilcilerini ofislerinde ziyaret ederek, Dünya Gazeteciler Gününü kutlamak istedik. Umuyoruz ki üzerinizdeki baskıların kalktığı, doğruların yazıldığı günleri de hep beraber yakında görürüz. 21 Ekim Dünya Gazeteciler günününüzü bir kez daha kutluyoruz" dedi.

Ziyarette Yeni Turgutlu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sertaç Akkul, Yeni Turgutlu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve www.turgutlulu.com haber sitesi genel yayın yönetmeni Kamil Tekmen, Yeni Turgutlu Gazetesi Muhabiri Yılmaz Pediz hazır bulunurken, nazik ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti ilçe başkanı Nilay Yaşır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 23:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4